„JEDZ ZDROWO – ŻYJ MODĄ I URODĄ” – czyli jak pięknie mogę się zmieniać!

Na początku bieżącego roku w Naszych głowach czyli DIETIKONOWYCH dietetyczek oraz Magdaleny Bentkowskiej, pojawił się pomysł by stworzyć projekt, którego tematem przewodnim miała być szeroko rozumiana PRZEMIANA. Przemiana czego? W zasadzie wszystkiego .. ale od początku.

 

Z wielką przyjemnością chcemy przedstawić sylwetki wybranych kobiet, które postanowiły złapać byka za rogi i zmienić coś w swoim życiu.

Te niezwykłe kobiety, swoją przygodę rozpoczęły od wizyty w poradni dietetycznej DIETIKON, gdzie systematycznie zaczęły zmieniać swoje nawyki żywieniowe. Z każdym kolejnym tygodniem, spadające kilogramy działały cuda! Nie dość że sylwetka nabierała upragnionych kształtów to stan skóry, włosów i paznokci uległ poprawie.

Co również istotne, bardziej zauważalny był przypływ energii i lepszego samopoczucia. Pewnym było, że wizualna przemiana już nabrała pędu. My jednak na tym nie skończyłyśmy. Z czasem w głowach naszych klientek obudziłyśmy ukryte pod skorupą trosk niegdyś zatracone poczucie własnej wartości i wiary w siebie. Zaczęły odkrywać siebie na nowo, to że jeżeli chcą – mogą osiągnąć wszystko!

Stąd pomysł wykonania sesji zdjęciowej, która z jednej strony miała wzmocnić poczucie własnej wartości, a z drugiej stać się inspiracją dla innych kobiet.

Stroną wizualną (makijażem, stylizacją fryzury oraz samym uwiecznieniem wybranych kobiet na zdjęciach), zajęła się Magdalena Bentkowska.

wlasciwy

Panie, które wzięły udział w projekcie to kobiety XXI wieku – żony, matki, kobiety aktywne zawodowo i wychowujące dzieci, kobiety zabiegane.

Niech te Panie staną się inspiracją dla Ciebie.

Już niebawem przedstawimy Wam pierwszą z Naszych dzielnych Pań.