Alicja Krupa (Czakon)
Mgr Alicja Krupa (Czakon)

Studia Dietetyczne o specjalizacji klinicznej ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w rozmaitych konferencjach i szkoleniach. Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia hormonalne – choroby tarczycy (w tym Hashimoto), zaburzenia metaboliczne – cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, DNA moczanowa oraz problem z nadmierną masą ciała.

W swojej pracy dzielę się wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas studiów oraz pracy z pacjentem w oparciu o zindywidualizowane i zbilansowane plany żywieniowe, układane w oparciu o aktualne wytyczne Instytutu Żywienia i Żywności oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyki.

W Poradni Dietetycznej dbam o najwyższy poziom opieki i przyjazną atmosferę, a do pracy z pacjentem podchodzę z pasją i zaangażowaniem.

Prywatnie interesują mnie niekonwencjonalne podróże, jestem miłośniczką muzyki i aktywnego trybu życia (w tym sportów ekstremalnych ;)

Barbara Herok
Mgr Barbara Herok

Jestem absolwentką kierunku dietetyki w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Dzięki ukończonej specjalizacji klinicznej oraz ciągłym pogłębianiu wiedzy, specjalizuję się w żywieniu chorób dieto-zależnych, zwłaszcza w zespole metabolicznym (otyłość, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca typu II, zaburzony profil lipidowy, miażdżyca), a także w żywieniu kobiet w ciąży oraz dzieci.

Należę do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyki, które zajmuje się m.in. edukowaniem dzieci, dorosłych oraz starszych osób, na temat żywienia zarówno w okresie zdrowia jak i choroby.

Dzięki zdobytej wiedzy na studiach i doświadczeniu na praktykach w poradniach dietetycznych, staram się wspomagać leczenie chorób poprzez dobór odpowiedniego planu żywieniowego, zgodnego z wytycznymi Instytutu Żywienia i Żywności, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyki, oraz innych Towarzystw Naukowych. W swojej pracy kieruję się zasadą, że najlepsze i najtrwalsze efekty przynoszą zmiany Naszych nawyków żywieniowych.

Prywatnie jestem miłośniczką górskich oraz motocyklowych podróży.