W utracie zbędnych kilogramów

Otyłość to problem o zasięgu globalnym, który nie odnosi się już tylko do osób dorosłych, ale coraz częściej dotyka również dzieci. To, w jaki sposób się odżywiamy, jakie spożywamy produkty, oraz jaką codziennie wykonujemy aktywność fizyczną rzutuje, aż w 52% na nasze zdrowie.

Na przestrzeni ostatnich lat otyłość stała się problemem o zasięgu globalnym. Nie jest to już wyłącznie domena ludzi dorosłych, których coraz częściej możemy spotkać na ulicy, ale znacznej części najmłodszego pokolenia. Nadwaga i otyłość to schorzenia niosące za sobą szereg powikłań, m.in. w postaci nadciśnienia tętniczego, podwyższonego poziomu glukozy we krwi, insulinooporności, zaburzeń gospodarki tłuszczowej, ale również złego samopoczucia, trudności w chodzeniu czy wykonywaniu codziennych czynności. To w jaki sposób się odżywiamy, jakich używamy produktów, oraz jaką codziennie wykonujemy aktywność fizyczną rzutuje, aż w 52% na nasze zdrowie. To bardzo dużo, dlatego nie czekaj i zgłoś się do Nas. Najpierw przeanalizujemy Twoje nawyki żywieniowe, tak abyśmy mogli wspólnie znaleźć rozwiązanie, a następnie małymi krokami pomożemy Ci wprowadzić konieczne modyfikacje dotychczasowej diety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>