NAWYKOWNIK czyli 12 kroków do zmiany nawyków żywieniowych

  • Jeśli to jest ten moment, w którym chcesz coś zmienić w swoim żywieniu, ale nie masz pomysłu od czego zacząć?

  • Jesteś po kolejnej próbie zrzucenia opornych kilogramów, które ciągle do Ciebie wracają?

  • Znowu podejmujesz się kolejnej diety, której lista produktów zakazanych nie ma końca?

  • Jesteś mistrzynią samodyscypliny, ale przez krótki czas, a potem zostaje tylko żal i frustracja? 

Jeśli, na któreś pytanie odpowiedziałaś twierdząco, to jesteś w dobrym miejscu. To właśnie dla Ciebie przygotowałyśmy nasz nawykownik, który pozwoli Ci wyjść z żywieniowego chaosu.

TO COŚ DLA MNIE

Nawykownik jest narzędziem, które pomoże Ci stworzyć plan na zmianę Twoich nawyków żywieniowych, ale możesz go również wykorzystać w innej strefie Twojego życia.

Badania mówią, że planowanie krok po korku zmiany, jaką chcesz wprowadzić i jej regularne powtarzanie są jedną z najskuteczniejszych metod działania. 

W skrócie, nawykownik to pierwszy etap, który pomoże Ci rozpocząć zmianę nawyków na stałe. 

Forma w jakiej został przygotowany, pozwoli Ci:

  • skupić się na wybranych przez Ciebie nawykach żywieniowych,

  • poprzez możliwość zaznaczania wykonanych przez Ciebie zadań na zwiększenie poczucia sprawczości, no bo w końcu udało Ci się zrealizować pewien plan,

  • uporządkować chaos w Twojej głowie, jeśli chodzi o kwestie żywieniowe. Pokaże Ci nad czym warto naprawdę się skupić, tak aby nie była to kolejna dieta, a zmiana Twojego sposobu żywienia. 

Znajdziesz w nim:

  • w pierwszej części pt. “ Twój czas, Twój cel i priorytety” odpowiemy na pytanie od czego warto zacząć, zanim rozpoczniesz zmianę nawyków żywieniowych?

  • w rozdziale drugim poznasz 12 prostych kroków, które regularnie powtarzane będą świetnym początkiem do trwałej zmiany nawyków żywieniowych,

  • w trzeciej części otrzymasz od Nas karty pracy nawykownika, dzięki którym będziesz mogła kontrolować swoją zmianę oraz wzmacniać swoje poczucie sprawczości.

CENA REGULARNA: 39,90 ZŁ

Po dokonaniu płatności, na podany przez Ciebie adres e – mail, prześlemy Ci nawykownik w formie pliku pdf do pobrania w linku.

Mamy dla Ciebie dodatkową niespodziankę! 

Zapisując się do Naszego newslettera otrzymasz 10 zł rabatu na zakup nawykownika.

Na tym nie koniec, będąc naszym subskrybentem, otrzymasz dodatkowe materiały, które uzupełnią nawykownik w informacje, których tam nie znajdziesz. Przez 4 tygodnie, będziesz je dostawał/a w mailach.

JUŻ W SPRZEDAŻY!

Jeśli po zakupie, na Twojego maila nie przyjdzie wiadomość z linkiem produktu do pobrania, napisz do Nas wiadomość: rejestracjadietikon@gmail.com

KUPUJĘ NAWYKOWNIK
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER